ASAL Bilgisayar, bilgisayar donanımı ve yazılımı ile ilgili konularda çalışmaktadır. 1990 yılında taşındığı Kızılay'daki adresinde müşterilerine en yakın olabileceği konumda hizmetlerini sürdürmektedir. Müşterilerinin kişisel bilgisayar, sunucu bilgisayar, bilgisayar ağları kurulumu ve yazılım desteği gibi konulardaki taleplerini karşılamaktadır.

ASAL Bilgisayar, çözüm üretiminde dünyada Network ve iletişim sektörünün öncü firmaları ile birlikte çalışmaktadır. 3Com, Asus, Canon, Cisco, Draytek, Edimax, Epson, Eta, Fujitsu-Siemens, IBM, Intel, HP, Kaspersky, Lenovo, Logo, Microsoft, Oki, Philips, Sonicwall, TrendMicro, Toshiba v.b. firma ürünlerinin yetkili satıcısı olup, ayrıca müşterilerinin özel bilgisayar talepleri için de toplama bilgisayar üretimi yapmaktadır.

ASAL Bilgisayar, sisteminizin elektrik ve bilgisayar ağı altyapı kurulumundan başlayarak test çalışmaları, sistem seçimi ve danışmanlık, bakım destek hizmetleri gibi konularda en uzman desteği alabileceğiniz bir kurumdur. Ayrıca var olan bilgisayar sistemleriniz için marka bağımsız yıllık anlaşmalı yada çağrı başı Bakım Onarım ve Teknik Servis hizmetleri de firmanın ağırlık verdiği konular olmuştur.

ASAL Bilgisayar, yılların birikim ve deneyimine sahip olarak uzman personel desteği ve kullandığı yüksek kaliteli ürünlerle, size en uygun çözümleri sunmaya devam edecektir. Sistemlerinizden en yüksek performansı almanız için her zaman yanınızda olacaktır.